4 komentáře

 1. David

  Mám byt 83 metrů čtverečních – hlavice netatmo je za čtyřmi zdmi a signál je skoro plný (chybí jenom jedna čárka). Je mi tedy záhadou že s tím máš problémy – já sem sílou signálu naopak mile překvapen.

  Jinak mě překvapilo také to že hlavice si sami updatují firmware – to je zajímavé.

  Jsem s nimi velmi spokojen. Mám relay, termostat a 4 hlavice.

  Netatmo nabízí také API a jejich řešení se dá integrovat například s OpenHab.

  • tvecera

   Díky za komentář a zkušenosti. Nejdřív jsem si myslel, že je problém v konkrétní hlavici, a tak jsem ji přehodil, bohužel pořád stejný výsledek. Musím ale říct, že ač mám u nejvzdálenější hlavice pořád jednu čárku (u další hlavice kousek vedle jsou čárky 2), již tak často z komunikace nevypadává. API od Netatma je opravdu výborné, včetně dokumentace. Docela jsem si zvykl na ovládání přes Alexu, i když umístit Amazon Echo Dot hned vedle televize nebyl moc dobrý nápad :).

 2. Michal

  Umí Netatmo pracovat i se zasobnikem pro teplou vodu? Dočetl jsem se ze neumí, jak to mate řešené Vy prosím? Máte pouze průtokový ohřívač nebo zásobník? Uvažují o podobném zařízení ale jelikož máme zásobník má teplou vodu, potřeboval bych aby Netatmo umělo pracovat i s nim, jako napr. eRelax. Díky za odpověď

  • tvecera

   Dobrý den, Netatmo toto neumí. Vychází to i z principu na jakém relay modul Netatma funguje. Relay modul spíná kotel na svorkách pro termostat, není připojen na sběrnici, tzn. ovládá pouze topný okruh. Já zásobník nemám a nevyužívám ani předehřev vody a tak jsem řešil pouze ovládání topného okruhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *