4 komentáře

 1. Jiří Polouček

  Dobrý den pane Večeřa.
  Váš článek o Netatmo (9.10.18) je to co jsem potřeboval jako jiskřičku, že se mi to nakonec povede. Zakoupil jsem a na chalupě v Železném Brodě jsem se snažil. Mechanická montáž je hračka, ale nainstalovat aplikaci do počítače a nebo do mobilu je pro mne velká překážka. Několik pokusů, ale marně.
  Máte pro mne tu správnou radu?

  Děkuji!

  • tvecera

   Omlouvám se za opožděnou reakci. Osobně jsem měl taky problém se spárováním. Rozhodně spárování neprobíhá tak jednoduše, jak na stránkách uvádějí. Pomohlo mi vytáhnout baterky z hlavice a odstranit její párování v aplikaci a celý proces zopakovat. Taky mě napadá, jestli není hlavice moc daleko od relay modulu. Nevím, jaký protokol, frekvenci Netatmo využívá, ale dosah stanice není moc velký. U mě například pořád vypadává komunikace s nejvzdálenější hlavicí. Rozhodně to není řešení pro velké objekty a už vůbec si nedokážu představit, jak by komunikace fungovala, kdyby relay modul byl někde ve sklepě, vzdálené místnosti. Jinak po měsíci používání si nemám na co stěžovat 🙂 a hlavice i termostat fungují opravdu dobře.

 2. Pavel

  Dobrý den,
  prosím Vás o radu, zakoupil jsem dva tyto termostaty ( mám v RD dva plynové kotle.) Instalace prvního termostatu šla jako po másle a vše funguje jak má. Při instalaci druhého termostatu se mi nedaří přihlásit do domácí sítě a stále mi to píše: Vyskytla se neočekávaná chyba. (důvod žádnej) Neuměl by jste prosím poradit?
  Přeedem děkuji
  S pozdravem
  Pavel Marek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *