2 Comments

 1. RobertŽilka

  Dobrý den, prosím Vas ako sa to dá urobiť na tablete, keď chcem aby bolo dieťa na interne pripojené len obmedzení čas, alebo keď chcem, aby nemalo istý čas prístup na internet a pritom aby som nemusel meniť heslo na Wifi.

  • tvecera

   Dobrý den, doma používám access point od firmy UniFi a ten mi umožňuje mít vlastní wifi síť pouze pro děti. V této síti je pak pomocí OpenDNS výrazně omezen obsah, na který se mohou dívat a u této sítě můžu v administraci AP nastavit, kdy má být tato wifi síť k dispozici. U sítě pro dospěláky mám na tabletech nastaveno, že se k této síti nemá tablet automaticky připojovat. Když potřebuji tablet využít sám, stačí mi na tabletu jenom prohodit WiFi síť. Až budou mít děti jenom svoje zařízení, budou znát heslo pouze ke své Wifi síti.

   Zkuste se podívat do administrace svého AP/routeru jestli nemáte taky tuto možnost. Nebo jestli se jedná o dual band AP, můžete síť pro 2.4Gh používat pro děti a 5Gb síť pro sebe, dost často se dají obě sítě nastavit nezávisle na sobě. Uměl to tuším i AP od UPC. Dříve jsem zkoušel různé aplikace pro tablety, ale především u iOS to v podstatě znamenalo, že z tabletu se stal osobní tablet pro děti, o nějakém komfortním přepínaní profilů atd nemohla být řeč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *