4 Comments

 1. Když to musí být

  Řešení impozatní, ovšem působí to tak, že máte prostě vadný ventilátor, elektronika mu posílá impulsy – a on se neroztočí a možná ještě i signalizuje, jakoby se točil, určitě bych nenapravoval řešení tím, že nastavíte nějaký „předstih“, který nechává ventilátor trvale běžet, ale buď ventilátor vyměnil, nebo notebook reklamoval.

  • tvecera

   Děkuji za komentář. Nemyslím si, že se ale jedná o HW problém. Kdyby platilo to, co píšete, tak by se větrák choval stejně, bez ohledu na to, jaký SW pro jeho ovládání je použit (systém nebo program třetí strany). Jelikož to můj problém vyřešilo, nemám tedy důvod zatím větrák měnit

 2. Syndrom

  Zdravím,

  mohl byste udělat config pro thinkpad P50? 😀 Případně pomoc s jeho vytvořením. Předně tool pro přístup k EC, jménem Read & Write, není na odkazovaných stránkách (v návodu jak na config) dostupný. Respektive celý web je nedostupný.

  • tvecera

   Dobrý den, bohužel s vytvoření konfiguračního souboru pro váš model vám pomoct nemohu. Nevlastním uvedený model, a tak nemám možnost si ověřit případné nastavení a konfiguraci. Zkuste jiné profily pro Lenovo, jak píšu v článku. Notebook FanControl nabízí pro Lenovo, dost často stačí použít jiný profil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *